Razem pomagamy Konradowi

Zbiórka na zakup nowego wózka

Cześć! Jestem Konrad. Choruję na wrodzoną łamliwość kości. To nieuleczalna choroba, którą staramy się oswoić razem z moimi kochanymi rodzicami i lekarzami. Kiedy byłem bardzo mały rokowania nie były dobre, ale dzielnie walczymy. Nawet niewielkie stłuczenie kończy się złamaniem. Mam już ich wiele na swoim koncie. Moje marzenie, to postawić samodzielnie moje pierwsze kroki. Przeszedłem 12 operacji: w Berlinie, Krakowie i Otwocku, dzięki którym mogę przy pomocy balkoniku ostrożnie próbować chodzić.

Chodzić nie mogę, jednak marzę, by chociaż samodzielnie, bez problemów poruszać się na wózku, takim stabilnym, co jest niezwykle ważne przy mojej chorobie. Nie wszędzie jest gładki asfalt, a każda przeszkoda na drodze, taka jak kamienie, piasek, trawa czy błoto - to dla mnie, chcąc jechać samemu, ogromne ryzyko wypadku, co jest jednoznaczne z kolejnymi złamaniami i pobytami w szpitalu. Chciałbym być bardziej samodzielny, móc samodzielnie, bez pomocy rodziców czy brata, przejechać chociaż na podwórko do babci. Jest jeden taki wózek, który by mi to umożliwił, produkowany pod Londynem, jednak w kosmicznej jak dla nas cenie ok. 37 tys. zł (7.140 funtów).

Pomożesz nam go kupić?

Jak możesz pomóc? To proste!

  • KROK 1.  Przejdź do modułu Wpłata na wózek i kliknij w zdjęcie lub wybierz przycisk WPŁACAM. Płatność jest realizowana za pośrednictwem bramki płatnościowej Blue Media

  • KROK 2. Pamiętaj, że Twoja wpłata jest całkowicie dobrowolna i sam możesz wybrać kwotę jaką chcesz ofiarować. Po dokonanej wpłacie otrzymasz potwierdzenie płatności wraz z podziękowaniem od Stowarzyszenia Sursum Corda za Twój dar serca. 

  • KROK 3. W przypadku jakichkolwiek problemów z dokonaniem płatności, możesz się skontaktować z nami. Chętnie pomożemy. Kontakt - TUTAJ.

  • WARTO WIEDZIEĆ! W dowolnym momencie możesz wspierać Konrada poprzez wpłaty na konto naszego Stowarzyszenia. Dowiedz się więcej - TUTAJ

Wpłata na nowy wózek dla Konrada

Zbiórka dla Konrada Tokarczyka

Kontakt

loga-ssc-03

Stowarzyszenie Sursum Corda

tel. 18 44 11 994

pomagamy@sc.org.pl

×

Koszyk