RUN 4 A SMILE

szablon-fot-podopieczni_2024

Przed nami XI Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile - bieg po uśmiech, który odbędzie się w wersji tradycyjnej lub w formie e-rywalizacji (czyli w dowolnym miejscu na Ziemi) w terminie 1-2 czerwca 2024. Tegoroczny cel? Zebranie 50 000 zł, które w całości zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację LENKI i JULIANNY, Podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda z programu Chcepamagac.org.

Poprzez naszą stronę Pomagamy z Sursum Corda możemy dokonywać wpłat startowych na rzecz Podopiecznych, a także realizować dowolne wpłaty z potrzeby serca.

Jak dokonać

  • KROK 1.  Przejdź do modułu Wpłacam i pomagam! i kliknij w zdjęcie lub wybierz przycisk WPŁACAM. Płatność jest realizowana za pośrednictwem bramki płatnościowej Przelewy24. 

  • KROK 2. Jeśli bierzesz udział w biegu (opłata startowa) pamiętaj, aby wybrać opcję dla uczestnika biegu Run 4 a Smile, a jeśli płacisz nie tylko za siebie, koniecznie wpisz imiona i nazwiska osób, za które dokonujesz opłaty startowej.

  • KROK 3. Nawet wtedy, gdy nie bierzesz udziału w rywalizacji sportowej możesz dokonać dowolną wpłatę dla Julianny i Lenki. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią opcję i będziesz postępować zgodnie z dalszymi komunikatami na stronie.

  • KROK 4. W przypadku jakichkolwiek problemów z dokonaniem płatności, możesz się skontaktować ze Stowarzyszeniem Sursum. Kontakt - TUTAJ

Wpłacam i

Historia biegu

wyniki-historia-run4asmile2023
r4as-logo-04

Obsługa biegu Run 4 a Smile

Justyna Sokołowska-Woźniak

bieg@wsb-nlu.edu.pl

loga-ssc-03

Stowarzyszenie Sursum Corda

tel. 18 44 11 994

pomagamy@sc.org.pl

×

Koszyk