RUN 4 A SMILE (2022) dla Julki Bodziony

r4s-banner-01-www

Przed nami IX Międzynarodowy Bieg Charytatywny Run 4 a Smile - bieg po uśmiech, który odbędzie się w wersji tradycyjnej lub w formie e-rywalizacji (czyli w dowolnym miejscu na Ziemi) w terminie 4-5 czerwca 2022. Tegoroczny cel? Zebranie 40 000 zł, które w całości zostaną przekazane na leczenie i rehabilitację 13-letniej JULKI BODZIONY, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda w ramach programu Chcepamagac.org.

Poprzez naszą stronę Pomagamy z Sursum Corda możemy dokonywać wpłat startowych na rzecz Julki Bodziony, a także realizować dowolne wpłaty z potrzeby serca.

Więcej o Julce Bodziony - TUTAJ.

 

Jak dokonać wpłaty?

  • KROK 1.  Przejdź do modułu Wpłata dla Julki Bodziony i kliknij w zdjęcie lub wybierz przycisk WPŁACAM. Płatność jest realizowana za pośrednictwem bramki płatnościowej Blue Media

  • KROK 2. Jeśli bierzesz udział w biegu (opłata startowa) pamiętaj, aby wybrać opcję dla uczestnika biegu Run 4 a Smile, a jeśli płacisz nie tylko za siebie, koniecznie wpisz imiona i nazwiska osób, za które dokonujesz opłaty startowej.

  • KROK 3. Nawet wtedy, gdy nie bierzesz udziału w rywalizacji sportowej możesz dokonać dowolną wpłatę dla Julki Bodziony. Wystarczy, że wybierzesz odpowiednią opcję i będziesz postępować zgodnie z dalszymi komunikatami na stronie.

  • KROK 4. W przypadku jakichkolwiek problemów z dokonaniem płatności, możesz się skontaktować ze Stowarzyszeniem Sursum. Kontakt - TUTAJ

r4as-zdjecie-wydarzenie

Historia biegu Run 4 a Smile

baner-historia-2014-2021-rgb

Kontakt

r4as-logo-04

Obsługa biegu Run 4 a Smile

Justyna Sokołowska-Woźniak

bieg@wsb-nlu.edu.pl

loga-ssc-03

Stowarzyszenie Sursum Corda

tel. 18 44 11 994

pomagamy@sc.org.pl

×

Koszyk