Licytacje Stowarzyszenia Sursum Corda

Licytuj i pomagaj!

Z myślą o pomaganiu i dzieleniu się dobrem powstała grupa na Facebooku pn. "LICYTACJE STOWARZYSZENIA SURSUM CORDA”. Licytując przedmioty od przyjaciół i darczyńców możesz pomóc w rehabilitacji i leczeniu podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda. Pamiętaj – nie pobieramy żadnych prowizji od licytacji. Całość kwoty trafi na subkonta wskazanych podopiecznych. 

Wygrałeś licytacje? Wpłać za pośrednictwem poniższej bramki. 

Chcesz wziąć udział w licytacji? Zapraszamy do naszej grupy: www.facebook.com/groups/2327331390730472 

Pamiętaj, pomoc ma moc!  Liczymy na Ciebie!

Jak możesz pomóc? To proste!

  • KROK 1. Przejdź do modułu „Wpłata z licytacji” i kliknij w zdjęcie lub wybierz przycisk WPŁACAM. Płatność jest realizowana za pośrednictwem bramki płatnościowej Blue Media.

  • KROK 2. Pamiętaj, że Twoja wpłata jest całkowicie dobrowolna, a kwota, którą ofiarujesz to kwota zadeklarowana w licytacji na stronie Facebook.  

  • KROK 3. Pamiętaj, aby w dodatkowych informacjach płatności wpisać numer licytacji / produkt. Po dokonanej wpłacie otrzymasz potwierdzenie płatności wraz z podziękowaniem od Stowarzyszenia Sursum Corda za Twój dar serca.

  • KROK 4. W przypadku jakichkolwiek problemów z dokonaniem płatności, możesz się skontaktować z nami. Chętnie pomożemy. Kontakt - TUTAJ.

Twoja pomoc ma Moc!

Wpłaty licytacje Sursum Corda

Kontakt

loga-ssc-03

Stowarzyszenie Sursum Corda

tel. 18 44 11 994

pomagamy@sc.org.pl

×

Koszyk